Nasza trójka na konsultacji kadry

• autor: radomiak2001, 2013-10-04 19:45

Jakub Nowakowski, Jakub Więcław i Kacper Wiatrak zostali powołani do kadry Mazowsza rocznika 2001 . W czwartek wzięli udział w konsultacji, która odbywała się w Warszawie na boisku ośrodka sportu na Bemowie.

W ramach konsultacji rozegrano mecz z kadrą rocznika 2002/2003. Choć wynik 10:0 może wskazywać na jednostronny przebieg spotkania to nie do końca tak było. Zwłaszcza gdy młodszy zespół grał pierwszym składzie przewaga starszych malała.

Nasi zawodnicy należeli do najlepszych na boisku. Kuba Nowakowski strzelił jednego gola i miał trzy asysty i wiele odbiorów, Kuba Więcław trafił raz do siatki i miał jedną asystę, Kacper Wiatrak był nie do przejścia w obronie i inicjował liczne akcje.

Trener kadry 2001 w samych superlatywach wypowiadał się o zielonych. – Chłopcy z Radomiaka pokazali się z dobrej strony, ich gra wszystkim trenerom się bardzo podobała – powiedział po meczu.