Rewanż na Juniorze wzięty z dużą nawiązką. Hat-trick Kuby

• autor: radomiak2001, 2014-05-31 21:03

Udanie zrewanżowaliśmy się Juniorowi za porażkę 2:3 z poprzedniej rundy. Zaaplikowaliśmy rywalowi 5 goli, tracąc jednego.

Bramkę na 1:1 straciliśmy po rzucie wolny (po przypadkowej ręce) tuż zza pola karnego. I to był jedyny moment, kiedy można było mieć wątpliwości, kto wyjdzie zwycięski z tej rywalizacji. Mimo bowiem naszej przygniatającej przewagi mieliśmy tylko remis. Jednak nasza odpowiedź była błyskawiczna, a zaraz potem padł kolejny gol i tym samym Kuba Nowakowski skompletował hat-tricka. Następnie mogły wykazać się rezerwy, które dołożyły kolejne dwa trafienia. To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawo.

Junior Radom - Radomiak Radom 0:1 (1:5)

Bramki: Lesiak - Nowakowski 3, Jędrasek 1, Krok.

Radomiak: Tarwacki - Jędrasek, Wiatrak, Galbarczyk, Mirecki, Szott, Kucharski, Czekaj, Nowakowski oraz Gronkowski, Krok, Kowalik, Kosonóg, Pluta, Borkowski, Wdowski, Gradzik oraz Kosno

We wtorek wyjazd na zaległy mecz do Zwolenia. Zbiórka o 15:30 na Radomiaku. Skład jak powyżej z wyjątkiem Kacpra Szotta i Wiktora Wdowskiego. Pozostali zawodnicy przychodzą we wtorek na trening na Rapackiego. Początek o godz. 16:30.

Aktualna tabela >>