Z Zawiszą tym razem bez strat

• autor: radomiak2001, 2014-06-08 21:01

Zawisza Sienno to jedyny zespół, który w pierwszej rundzie ligi 2000 odebrał nam punkty, remisując na Rapackiego 1:1. W sobotę wzięliśmy rewanż, nie tracą ani punktów, ani bramek

Zawisza to bardzo twardo i solidnie grający zespół. Długo przychodziło nam rozbijanie jego obrony. Udało się po jednym razie w obu połowach. Pierwsza bramka padła po dobrej akcji Kuby Niedziałka i Piotrka Grygla oraz skutecznym wykończeniu przez Dominika Kowalika. Drugiego gola zdobyliśmy po główce Piotrka Grygla, a dośrodkowywał Bartek Pluta.

Zawisza Sienno - Radomiak Radom 0:2 (0:1)

Bramki: Kowalik, Grygiel

Radomiak: Bielikow - Grygiel, Kuba, Wątorski, Gradzik, Wdowski, Pluta, Kosonóg, Niedziałek, Kowalik, Krok oraz Kosno - Kozakiewicz, Roziński, Rudny, Kacper Rysiewski, Wójtowicz.

W lidze rocznika 2001 mecz z Pilicą Nowe Miasto przełożony na wtorek 17 czerwca. W innych meczach: Broń - GKS Jedlińsk 3:1, Zwolenianka - Legion 0:1, Młodzik - Junior 4:1. We wtorek 10 czerwca jedziemy na zaległe spotkanie ze Zwolenianką. Aktualna tabela