Dwa remisy i walkower. Gdzie ta skuteczność?

• autor: radomiak2001, 2014-06-16 15:30

Dwa mecze rozegraliśmy w miniona sobotę. Oba w lidze 2000 i 2001 zakończyły się remisami. W poniedziałek mieliśmy grać zaległy mecz z Pilicą Nowe Miasto (2000), ale rywale poinformowali, że do nas nie przyjadą i oddają mecz walkowerem.

Jako pierwszy odbył się w sobotę mecz w lidze rocznika 2001 z GKS Jedlińsk. Niespodziewanie dla nas zakończył się remisem 2:2. W Jedlińsku stworzyliśmy sobie co najmniej kilkanaście sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy zaledwie dwie (m.in. nie strzelaliśmy do pustej bramki, sami wybijaliśmy piłkę z bramki rywala, a w sytuacjach sam na sam trafialiśmy bramkarza). Udało nam się trafić dwa razy do siatki, ale w obronie popełniliśmy dwa szkolne błędy, podając GKS gole, na wagę remisu, na tacy.

GKS Jedlińsk - Radomiak Radom 2:2 (1:1)

Bramki: Kucharski 2.

Radomiak: Tarwacki - Jędrasek, Wiatrak, Gradzik, Galbarczyk, Kucharski, Mirecki, Kowalik, Nowakowski oraz Borkowski, Kosonóg, Pluta.

***

W  lidze rocznika 2000 zremisowaliśmy u siebie bezbramkowo z Jaguarem Wolanów. I tu nasza przewaga była duża co przyszło nam tym bardziej łatwo, ze rywale przyjechali zaledwie w 10-ciu. I tu mieliśmy bez liku sytuacji strzeleckich, w tym takich z kilku metrów od bramki, w tym do pustej. Rotacje rozgrywających, w ataku i na skrzydłach nie przynosiły niestety spodziewanego rezultatu, bo i tu skuteczność zupełnie zawiodła.

Radomiak Radom - Jaguar Wolanów 0:0

Radomiak: Bielikow (50. Kosno) - Grygiel, Kuba, Wątorski, Podsiadły, Rudny (70. Krok), Wdowski, Niedziałek, Kozakiewicz, Roziński (36, Szott), Gronkowski.

***

W poniedziałek w lidze roczika 2001 nie doszło do skutku przełożone spotkanie z Pilicą Nowe Miasto. Goście poinformowali, że nie przyjadą ma mecz i oddają go walkowerem. To już drugi taki przypadek w ciągu tygodnia. Szkoda, bo gra przecież jest najważniejsza.

Radomiak Radom - Pilica Nowe Miasto 3:0 (wo)