MAMY DRUGI AWANS! JEST I LIGA!!!

• autor: radomiak2001, 2014-06-22 19:49

Po sobotnim sukcesie, także w niedzielę nasza drużyna nie zawiodła. Wygrała wyraźnie z Jodłą w Jedlni i awansowała z II do I Radomskiej Ligi Trampkarzy (rocznik 2000). Brawo dla wszystkich zawodników i trenerów.

Oczywiście nasz awans był możliwy dzięki temu, że z I ligi radomskiej do ligi mazowieckiej weszła drużyna MSPN rocznika 2000 trenera Macieja Gosa. Ale trzeba powiedzieć, że sami sobie ten awans wywalczyliśmy i tę szansę w pełni wykorzystaliśmy. Rywalizując z  zespołami złożonymi z o rok starszych rywali, nie przegraliśmy nawet jednego meczu, a zaledwie dwa zremisowaliśmy.

W Jedlni narzuciliśmy przeciwnikom swój styl gry i pewnie wygraliśmy, wreszcie rozwiązując worek z bramkami, z czym ostatnio mieliśmy kłopot. Szkoda oczywiście straconych bramek, ale należy wziąć pod uwagę, że trener eksperymentował i w takim ustawieniu nasza obrona grała po raz pierwszy. Za to w ofensywie przeprowadziliśmy wiele dobrych akcji, bramki padały po składnych zagraniach.

Awansu gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy występowali w lidze rocznika 2000. Pokazaliście, że choć młodsi nie ustępowaliście w żadnym meczu, ani fizycznie, ani technicznie, czy mentalnie. Jeszcze raz brawo!

Jodła Jedlnia - Radomiak Radom 2:7 (0:4)

Bramki: Kosonóg 2, Wdowski 2, Gronkowski 1, Podsiadły 1, Kozakiewicz 1.

Radomiak: Bielikow - Pluta, Wątorski, Krok, Grygiel, Wdowski, Niedziałek, Kozakiewicz, podsiadły, Kosonóg, Gronkowski oraz Rysiewski, Murawski, Rudny, Wójtowicz, Roziński.