Wszyscy przyjęci do klasy sportowej

• autor: radomiak2001, 2014-07-04 16:21

Wszyscy zawodnicy naszej drużyny, którzy zdali egzaminy i ostatecznie zdecydowali się złożyć oryginały świadectw w PG 22, zostali przyjęci do klasy sportowej. Gratulujemy!

Listę przyjętych wywieszono w piątek o godz. 14. Do klasy sportowej o profilu piłka nożna w PG 22 uczęszczać będą: Kamil Bielikow, Michał Borkowski, Dawid Czekaj, Michał Gradzik, Bartek Gronkowski, Paweł Jędrasek, Maciej Kacprowicz, Marcin Kosno, Sebastian Kozakiewicz, Kacper Kucharski, Bartek Mirecki, Jakub Niedziałek, Jakub Nowakowski, Bartek Pluta, Jakub Podsiadło, Kacper Szott, Mateusz Tarwacki, Wiktor Wdowski, Aleks Wątorski, Kacper Wiatrak.

Kacper Rysiewski, Dominik Kowalik i Patryk Galbarczyk zdali egzaminy, ale ostatecznie wybrali inne gimnazja.