Otworzyliśmy prezentację Radomiaka w Galerii Słonecznej

• autor: radomiak2001, 2015-03-06 23:01

Prezentacja lidera III ligi - Radomiaka Radom - przed rundą wiosenną, odbyła się w piątek w Galerii Słonecznej. Show rozpoczął się od zaprezentowania tłumnie zebranym kibicom drużyn MSPN Radomiak 1910.

Nasze zespoły przywitały się z fanami swymi przedmeczowymi okrzykami i zebrały duże brawa. Następnie w szpalerze utworzonym przez naszych zawodników, piłkarze pierwszego zespołu przeszli przez hol na scenę.

Podczas prezentacji oprócz przedstawienia każdego członka drużyny, odbywały się konkursy w których można było wygrać piłki z autografami zawodników i bilety na mecze Radomiaka. Więcej o prezentacji i zdjęcia tutaj.

W trakcie i po prezentacji roznosiliśmy w Galerii Słonecznej ulotki zachęcające dziewczęta i chłopców do zapisywania się i trenowania w Radomiaku.