statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwolenianka z najmniejszym wymiarem kary

• autor: radomiak2001, 2015-05-09 12:13

Nadrabiamy zaległości i przedstawiamy relację z meczu ze Zwolenianką. Wygrana mogła być dużo okazalsza, ale cztery bramki też bardzo cieszą, bo wszystkie padły po ładnych akcjach.

W Zwoleniu od początku mieliśmy sporą przewagę. Jednak skuteczność nie była tego dnia naszym najlepszym atutem. Wynik otworzył Michał Gradzik, który wykończył akcję rozpoczęta przez Piotrka Grygla. Na 2:0 przed przerwą podwyższył Kacper Szott ładnym strzałem zza 16. metra przy słupku, po podaniu Michała Gradzika.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie obok ładnych akcji było trochę chaosu, który narzucał przeciwnik ograniczając się do wybijania i przeszkadzania w grze. Dwa kolejne gole padły po akcjach oskrzydlających, a w obu przypadkach dogrywającym był Jakub Niedziałek, który w swoim stylu najpierw wkręcał obrońców w murawę. Skutecznymi strzelcami okazali się Mateusz Krok i Piotrek Grygiel.

Zwolenianka Zwolenianka - Radomiak Radom 0:4 (0:2)

Bramki: 17' Gradzik (as. Grygiel), 26' Szott (as. Gradzik), 51' Krok (as. Niedziałek), 53' Grygiel (as. Niedziałek).

Radomiak: Kosno (36. Wojtyniak) - Grygiel, Kuba (36' Murawski), Kacprowicz, Niedziałek, Wątorski, Gradzik, Wiatrak (53' Rysiewski), Szott, Bilski,  Krok (55' Boniek)