Remis z Escolą. Wywalczony remis!

• autor: radomiak2001, 2015-06-01 10:00

Mimo dobrego początku w meczu Escola nie grało się nam dobrze. Mogliśmy jednak wygrać, ale że i przeciwnicy byli bliscy zwycięskiej bramki, więc remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Rozpoczęliśmy z werwą, i po trzech minutach prowadziliśmy. Bartek Mirecki zatrzymał niecelny strzał Kacpra kucharskiego i z bliska pokonał bramkarza gości. Później w raz z upływem minut to rywale mieli więcej z gry. Do przerwy zdobyli dwa gole, w tym jednego po karnym.

Po przewie ruszyliśmy z impetem i doprowadziliśmy do remisu gdy po kolejnym rzucie różnym Maciek Kacprowicz skierował piłkę do siatki. Mecz się wyrównał i Escola i my mieliśmy okazje. Naszych nie wykorzystali ich Kacper Kucharski i Dawid Czekaj. Natomiast szarża Kuby Nowakowskiego zakończyła się faulem w polu karnym, którego sędzina niestety nie zauważyła.

W naszej grze, zwłaszcza w drugiej połowie wreszcie było widać determinację i walkę o każdą piłkę. Pod tym względem wyglądało to lepiej niż w poprzednich meczach. Brawo!

Radomiak Radom - Escola Varsovia 2:2 (1:2)

Bramki: Mirecki (3.), Kacprowicz (44.) - przeciwnik (29., 35.)

Radomiak: Bielikow - Gradzik, Wiatrak, Kuba, Wdowski, Kozakiewicz, Nowakowski, Kacprowicz, Czekaj, Mirecki, Kucharski (47. Galbarczyk).